Burundi

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Burundi

Nieruchomość na sprzedaż w Burundi
Burundi to małe afrykańskie państwo graniczące z Rwandą na północy, Demokratyczną Republiką Konga na zachodzie i Tanzanią na południu i wschodzie. Znajduje się w regionie geograficznym Wielkich Jezior i jest stanem śródlądowym.
Najbardziej zaludnionym miastem jest stolica Bujumbura, inne ośrodki miejskie to Muyinga, Ruyigi i położone na płaskowyżu.
Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem w nieruchomości na sprzedaż w Burundi, powinieneś wiedzieć, że sytuacja polityczna i gospodarcza nie jest wcale prosta, ponieważ od ponad dziesięciu lat niepokoje w kraju stawiają rynek nieruchomości w trudnej sytuacji.
Wiele starć między ludnością a siłami republikańskimi zniechęciło zagranicznych inwestorów zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości na sprzedaż w Burundi.
Większość rynku nieruchomości w Burundi to głównie nieruchomości mieszkalne ze względu na sytuację ekonomiczną większości ludności.
Istnieje kilka dużych zachodnich firm zainteresowanych rozwojem i budową nieruchomości na wysokim poziomie, aby przyciągnąć zagranicznych inwestorów chętnych do zakupu nieruchomości na sprzedaż w Burundi, ale także ma na celu rozwój rynku nieruchomości z sąsiednimi krajami afrykańskimi.
Najlepszym miastem do poszukiwania i kupowania nieruchomości na sprzedaż w Burundi jest stolica. Znajduje się tam starożytny uniwersytet, międzynarodowe lotnisko na północny zachód od miasta i połączenia drogowe z Bukavu i Goma w Kongu i Kigali w Rwandzie.

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB